Alles van De Baronie
Bekijk de agenda
< december 2017 >
wk
ma
di
wo
do
vr
za
zo
48
 
 
 
 
1
2
3
49
4
5
6
7
8
9
10
50
11
12
13
14
15
16
17
51
18
19
20
21
22
23
24
52
25
26
27
28
29
30
31

Politiek en Bestuur Alphen-Chaam

Het bestuur van de gemeente Alphen-Chaam bestaat uit 3 bestuursorganen: de gemeenteraad, het college van burgemeester en wethouders en de burgemeester. De gemeenteraad vertegenwoordigt de bevolking in het gemeentebestuur. De gemeenteraadsverkiezingen bepalen de samenstelling van de gemeenteraad. Na de verkiezingen onderhandelen de politieke partijen over een programma en welke partijen wethouders voor het college gaan leveren. Het college van burgemeester en wethouders zorgt voor het dagelijks bestuur van de gemeente. De raad benoemt kort na de raadsverkiezingen de wethouders. De Kroon benoemt de burgemeester. Hij/zij is voorzitter van de gemeenteraad en het college en heeft bevoegdheden die rechtsreeks uit de wet voortvloeien, zoals op het gebied van openbare orde (politie) en veiligheid (brandweer).

De gemeenteraad heeft in de gemeente Alphen-Chaam 13 raadsleden. Momenteel zijn er vijf politieke partijen actief in onze gemeente, te weten, CDA, VVD, GBSV, GBA en GSU.

 


 

Bestuur:

Voorzitter J.Snoeys (John)
Hemelstraat 4, 4861ND Chaam
tel. 0161492747
mail: chaamdijk@hetnet.nl

Secretaris F.H.J.C. Baeten (Frans)
Gaanderij 6
5131GA Alphen n.b.
tel. 0135081811
mail: f.baeten@planet.nl

Lid: A.Stevens (Toon)
Zwanendries 30, 4861EJ Chaam
tel. 0161491397
mail: toonenriet@planet.nl

Penningmeester J.J.J. Kusters (Jack)
Wildertstraat 23
4861PS Chaam
tel. 0161491373
mail: fam.kusters@hetnet.nl

Lid: J.J.G.M. Schram (Jan)
Baarleseweg 2
4161BS Chaam
tel. 0161492222
mail: j.schram@steenakker-breda.nl

Raadsleden

fractievoorzitter C.F. Janssen-Janssen(Corry)
Laan van Echternach 23
5131 CB Alphen
013 508 1863
mail: cfjanssen-janssen@ziggo.nl

J.C. Schram-Wouterse (Jenny)
Baarleseweg 2
4861 BS Chaam
0161 49 2222
mail: j.schramwouterse@gmail.com

F.A.M. Aerts (Frans)
Ulicotenseweg 44
4861 RT Chaam
0161-492519
mail:aerts@elda.nl

J.P.M. Vergouwen (Jan)
Berkenakker 3,
4855 BD Galder
tel. 076-5613584
mail: jan.vergouwen@live.nl

 

<<Terug


 

Alphen-Chaam

Bestuur:

Voorzitter Dhr. Bas Snoek
Email: bsnoek1@zonnet.nl

Secretaris Mevr. Wentink-Kadee
Email: bhjwentink@hetnet.nl

Penningmeester Mevr. Anja Baijens
Email: bsnoek1@zonnet.nl

Bestuurslid & PR functionaris Dhr. Hans Sommer
Email: johansommer@online.nl

Fractielid en bestuurslid Dhr. Guus Huijben
Email: guushuijben@hotmail.com

Bestuurslid Dhr. Ben Wentink
Email: bhjwentink@hetnet.nl

Bestuurslid Dhr. Theo Doorman
Email: th.doorman@planet.nl

 

<<Terug


 

GBSV

website: www.gbsv-chaam.nl

facebook GBSV

Raadsleden

fractievoorzitter
F.P.M. van Gestel (Frans)
Dorpsstraat 94
4861 AD Chaam
016 149 26 24
mail fvgestel@wxs.nl
J.S.A.S. Rombouts (Jack)
Baarleseweg 34
4861 BT Chaam
016 149 25 12
mail sijm.rombouts@planet.nl

 

<<Terug


 

GBA

Bestuur

Voorzitter: Eddy Backx
Baronielaan 34
5131 BX Alphen nb
Tel. 013-5081668
mail: voorzitter@g-b-a.nl

Penningsmeester: Cees reijns
Terover 14
5131 RB Alphen nb
Tel. 013-5081588
mail: penningmeester@g-b-a.nl

Secretaris:
Reggie Graafmans
Laan van Tongerlo 15
5131 CC Alphen nb
Tel. 013-5083151
mail: secretaris@g-b-a.nl

Bestuurslid: Cees van der Wielen
Gastelaar 9
5131 WC Alphen nb
Tel. 013-5081510
mail: info@g-b-a.nl

 

<<Terug


 

Gemeentebelangen GSU

Raadslid

W.J.A.M. (Wil) van den Brandt
Gaarshof 23
4855 AV Galder
Tel. 076 - 5613286
E-mail: wilbrandt@casema.nl
Volgen via Twitter: @wilbrandt

 

<<Terug


 

Dorpsraad Galder/Strijbeek

Strijbeekseweg 72
4856AB Strijbeek
Inl.: B. de Ruyter
Strijbeekseweg 72
4856AB Strijbeek
076 - 520 30 08
06 - 225 014 65
dorpsraad@galder-strijbeek.nl

 

<<Terug